topbasso20-01 topbasso-01 topbasso-08 topbasso-02 topbasso-09 topbasso-03 topbasso-04 topbasso-05 topbasso-06 topbasso-07

logo-watchesINTEGRALNA OCHRONA ZEGARKA Z OKRĄGŁĄ OBUDOWA

Integralna obudowa ochronna zegarka naręcznego o okrągłym kształcie lub okrągłej kopercie zapewnia pełną ochronę przeciw porysowaniom i wstrząsom podczas procesu produkcyjnego lub w trakcie naprawy czy konserwacji.

Oprȯcz materiału litego, bardzo odpornego na rysy i uderzenia z podporami antywstrząsowymi , badania nad doskonałością i perfekcją doprowadziły do zastosowania nowego materiału, który jest zarówno miękki w dotyku, jak również transparentny, co umożliwia pełną widoczność koperty zegarka, jego obudowy, czy numeru seryjnego. Opatentowany mechanizm montażu zapewnia proste zamknięcie i stabilne wyjmowanie: ponowne otwieranie jest ułatwione dzięki dodatkom pod obudową.

 

Cas ton OKK

Obudowa może być wykorzystana ponownie podczas wielu cykli produkcyjnych oraz dowolnie spersonalizowana pod względem kształtu, koloru czy widniejącym na niej logo. Ponadto, integralna obudowa ochronna jest również dostosowana do potrzeb Klientów, którzy chcą przechowywać zegarek w sejfie lub zabrać ze sobą w sytuacjach, które narażają zegarek na porysowania czy wstrząsy.

 

Zalety produktu

 

Całkowita ochrona powierzchni zegarka 

Chroni powierzchnię przed porysowaniem i wstrząsami 

Zrealizowany z obudową litą 

Transparentna powierzchnia umożliwiająca widoczność zegarka 

Zawiera co najmniej jedną wypukłą reliefową krawędź zapobiegającą kontaktowi części przeźroczystej z płaskimi powierzchniami 

Stabilne i wyjmowalne zapięcie elementów 

Otwieranie poprzez ruch załączonego mocowania w elementach kotwiących 

Części powierzchni elastycznie odkształcalne dla wygodniejszego wkładania zegarka 

Elementy łączące zapewniają wydatność i względne umiejscowienie 

Wykonane z miękkiego materiału sztucznego hi-tech, który nie jest zanieczyszczony metalami szlachetnymi 

W pełni spersonalizowany pod względem kształtu, kolorów, czy własnego logo firmowego 

 

richiedi informazioni pl